W sprawach nagłych
napisz lub zadzwoń

kontakt@anuluj-dlug.pl
+48 606 155 515

Edytuj treść
Prawnicy Warszawscy

Prawnicy Warszawscy to doświadczenie, profesjonalizm, nowoczesność i dostępność.

Do wszystkich pewnych siebie ludzi sukcesu

Witaj niewolniku systemu. Do Ciebie się zwracam. Człowieku, który na wszystko masz genialne odpowiedzi. Który uważasz, że wszelkie długi trzeba płacić i tak komentujesz pod moimi postami. Który uważasz, że wystarczy jeździć przepisowo, a się mandatu nie dostanie, więc mandaty trzeba płacić. Który uważasz, że wszystkie moje porady tutaj kierowane do osób nękanych przez indykatorów, banki, komorników, to jest wspieranie cwaniactwa.
Do Ciebie się zwracam, niewolniku systemu, któremu się wydaje, że jak będziesz konformistą, jak będziesz systemowi się poddawał, jak będziesz go wspierał. Jak będziesz korzystał ze wszystkich wygód, które oferuje, czyli płacił blikiem, przelewami, kartami, lekceważył gotówkę, to nic Cię złego nie spotka. Do Ciebie, któremu się wydaje, że teraz Cię da wszystko stać, więc jeżeli Ty płacisz i spłacasz kredyt, to każdy powinien spłacać i nikt nie powinien się bankom stawiać, ponieważ ludzie porządnie i tak robią.
Do Ciebie się zwracam dlatego, że coraz częściej tacy ludzie jak Ty, Ci, którzy mnie krytykowali, Ci, którzy są zawsze bardzo mądrzy, którzy na wszyscy mają radę, którzy są poddanymi systemu, coraz częściej trafiacie do mnie do kancelarii. Trafiacie do mnie do kancelarii, bo wydarzyło się coś, co zburzyło Ci, niewolniku systemu, Twoją narrację, bo nagle okazało się, że bank wystąpił z roszczeniem do Ciebie nie za Twój kredyt, bo nagle okazało się, że jesteś spadkobiercą i nagle okazało się, że z tego tylko tytułu masz wielkie kłopoty. Nagle okazało się, że straciłeś pracę, bo byłeś świetnym menadżerem, wszyscy Cię chwalili, zarabiałaś tyle, a nagle ktoś Cię kopnął w dupę i nagle okazało się, że nie wiążemy końca z końcem.
Do Ciebie się zwracam, tego, któremu się wydawało, że wszystkie długi zawsze spłacił świetnie, a tu nagle po 15-20 latach przychodzi windykator albo komornik, który uzyskał tytuł wykonawczy od wierzyciela, zdobyty za Twoimi plecami. Nie bądź taki pewny. Jeżeli nie będziemy się stawiać systemowi, złemu systemowi, który nas okrada, łoi nas na systemu kleptokratycznemu, który łoi nas na wszelkie możliwe sposoby, to przegramy i Ty też przegrasz.

Dlatego zastanów się i rekomenduję Ci to.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest